close
تبلیغات در اینترنت
.: سلام دوست عزيز :.

براي ورود به مطلب مورد نظرتان روي ديدن سايت کليک نماييد
چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
loading...

بروز ترین سایت خبری/تحلیلی

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد. تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394 بازدید : 499 نفر دستگیری چنگیز جنگلی اوایل هفته گذشته ماموران اداره اطلاعات و امنیت شهرستان کردکوی گلستان از طریق گزارش های مردمی مطلع شدند مردی با انتشار فیلمی در تلگرام برای اوباش مازندران بخصوص شاه مازندران رجزخوانی کرده و در حالی که قمه ای در دست دارد، او را به مبارزه دعوت کرده است.   در ادامه با تشکیل…


در صورتی که از مطلب استفاده کردید برای حمایت ما

لطفا بروی بنر های زیر کلیک نمایید

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد

هادی بازدید : 195 چهارشنبه 12 اسفند 1394 : 15:11 نظرات ()

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد


رجزخوانی،چنگیز جنگلی،فیلم تلگرام،کلبه جنگلی ، شاه مازندران

شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394
بازدید : 499 نفر

دستگیری چنگیز جنگلی

اوایل هفته گذشته ماموران اداره اطلاعات و امنیت شهرستان کردکوی گلستان از طریق گزارش های مردمی مطلع شدند مردی با انتشار فیلمی در تلگرام برای اوباش مازندران بخصوص شاه مازندران رجزخوانی کرده و در حالی که قمه ای در دست دارد، او را به مبارزه دعوت کرده است.

 

در ادامه با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی هویت این مرد آغاز شد تا این که ماموران به سرنخ هایی دست یافتند مبنی بر این که او مرد 27 ساله ای به نام چنگیز بوده که به «جنگلی» معروف است و از اوباش استان گلستان است.

 

تحقیقات نشان می داد وی چند بار به دلیل شرارت هایش دستگیر شده است. با مشخص شدن هویت مرد شرور، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. ماموران وقتی راهی خانه او شدند، دریافتند متهم همزمان با انتشار فیلم، متواری شده است.

 

او مدام مخفیگاه های خود را تغییر می داد تا این که دو روز پیش ماموران آخرین مخفیگاه او را که کلبه ای جنگلی در اطراف شهرستان کردکوی بود، شناسایی کردند. متهم سرانجام در خواب غافلگیر و دستگیر شد.

 

سرهنگ محمود علی فر، فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در این باره گفت: زمانی که ماموران قصد داشتند به وی دستبند بزنند، متهم که به آخر خط رسیده و ابهت پوشالی خود را شکسته شده می دید، شروع به التماس و گریه کرد. متهم با انتقال به مرکز پلیس بازجویی شد و اعتراف کرد هدفش از فیلم منتشر شده در تلگرام فقط قدرت نمایی و رجزخوانی برای اراذل و اوباش مازندران بوده است و گمان نمی کرده با انتشار این فیلم به دردسر افتاده و مجبور شود زندگی مخفیانه ای در جنگل داشته باشد.

 

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد

چنگیز

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد - نمناک

namnak.com/27834-چنگیز-جنگلی.html
۷ ساعت پیش - شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس - افکارخبر

www.afkarnews.ir/.../493445-پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-تلگرا...
۱ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

تصاویر برای چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شدگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
نتیجه تصویری برای چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
نتیجه تصویری برای چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
6 روز پیش
نتیجه تصویری برای چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد
تصاویر بیشتر برای چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد - دانلود رایگان با لینک ...

www.bing.sar3damusic.ir/چنگیز-جنگلی-تلگرام-دستگیر-شد.html
۴ ساعت پیش - چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد,دانلود رایگان با لینک مستقیم.

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد | خبرخوان

necepatogh.kojust.ir/page-574795.html
۱ ساعت پیش - شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد | اولین ها

www.avalinha.com/post/486804.html
شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

دستگیری چنگیز جنگلی | زد ایکس ان

www.zxn.ir/دستگیری-چنگیز-جنگلی.html
۱ ساعت پیش - به گزارش مردم سالاری، شرور استان گلستان، معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود، دستگیر شد.

چنگیز جنگلی رجزخوان دستگیر شد + عکس | تلگرام

33talayehdar.ir/چنگیز-جنگلی-رجزخوان-دستگیر-شد-عکس2016-03-02/
۱۲ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد - جدیدترین خبرهای ایران و ...

rekor.rozblog.com/post/762
۱ ساعت پیش - دستگیری چنگیز جنگلی اوایل هفته گذشته ماموران اداره اطلاعات و امنیت شهرستان کردکوی گلستان از طریق گزارش های مردمی مطلع شدند مردی با ...

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس

ostanha.tabnak.ir/fa/.../پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-تلگرام-عکس
۲ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد | News File

newsfile.ir/news/چنگیز+جنگلی+تلگرام+دستگیر+شد
شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

چنگیز جنگلی دستگیر شد /عکس - واکنش - irancloob

vakonesh.irancloob.net/چنگیز-جنگلی-دستگیر-شد-عکس/
۵ ساعت پیش - پرتال خبری واکنش:مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد. ... شدند مردی با انتشار فیلمی در تلگرام برای اوباش مازندران بخصوص شاه ...

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد - جدیدترین اخبار روز ...

fun.iq9.ir/news/14425
۴ ساعت پیش - چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد شرور 27 ساله معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در ...

ایران خبر - چنگیز جنگلی رجزخوان دستگیر شد + عکس

www.irankhabar.ir/fa/doc/news/.../چنگیز-جنگلی-رجزخوان-دستگیر-عک...
۶ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد - تیتر24

www.titr24.com/News...==/چنگیز-جنگلی-تلگرام-دستگیر-شد
۶ ساعت پیش - چنگیز جنگلی و دستگیری چنگیز جنگلی و شرور معروف گلستان و رجزخوانی اوباش و رجزخوانی برای شاه مازندران را در نمناک بخوانید.

عکس و فیلم رجز خوانی مرد شرور چنگیز جنگلی در تلگرام

marzfun.nasrblog.com/عکس-و-فیلم-رجز-خوانی-مرد-شرور-چنگیز-جنگ...
۴ ساعت پیش - عکس مرد شرور معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس - پایش

payeshonline.com/.../پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-تلگرام-+-عکس
۲ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد. رجزخوانی ...

دستگیری چنگیز جنگلی همانند شاه مازندران - رکنا

www.rokna.ir/news/21762/دستگیری-چنگیز-جنگلی-همانند-شاه-مازندران
۲۲ ساعت پیش - شرور استان گلستان، معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار کلیپی در تلگرام باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود، دستگیر شد. این متهم در کلیپی با ...

وب سایت خبری تحلیلی هیرکان خبر چنگیز جنگلی،شرور ...

www.hirkankhabar.ir/?p=4620
۲۱ ساعت پیش - شرور معروف گلستان که با انتشار کلیپی در تلگرام برای اراذل و اوباش مازندران، رجز خوانی کرده بود سرانجام در کلبه جنگلی در خواب دستگیر شد.

دمادم | پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام

damadam.ir/اقتصاد-آنلاین...چنگیز-جنگلی-در-تلگرام/id/1898194
۳ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

«چنگیز جنگلی» بازداشت شد | خبروان

khabarone.ir/news/821682
۶ ساعت پیش - چنگیز جنگلی که با انتشار کلیپ قدرت‌نمایی خود برای اراذل و اوباش دیگر رجزخوانی ... متهم پس از دستگیری مدعی شد بعد از رجزخوانی اراذل و اوباش مازندران و انتشار فیلم آنها ... پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام +عکس, فردا.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام - دانش نیوز

daneshnews.com/view/FA/28451.aspx
۱۵ دقیقه پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام / اقتصاد آنلاین

khabarfarsi.com/ext/15948946
۵ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

روزنامه جام جم94/12/12: پايان رجزخواني چنگيز جنگلي در تلگرام

www.magiran.com/npview.asp?ID=3325254
۶ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگيز جنگلي» که با انتشار فيلمي در تلگرام براي «شاه مازندران» رجزخواني کرده بود در کلبه جنگلي خود دستگير شد.

دانلود کلیپ رجز خوانی مرد شرور چنگیز جنگلی | فیلم تلگرام

www.yeknice.com/.../دانلود-کلیپ-رجز-خوانی-مرد-شرور-چنگیز-جنگلی...
۴ ساعت پیش - کلیپ مرد شرور معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام برای شاه مازندران. رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس | خبر 5

khabar5.com/News/792530/b
۵ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس - نیک صالحی

www.niksalehi.com/newspaper/view/089832.php
مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

خبر هوشمند | پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس

khabarhoshmand.com/item-27716-پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-ت...
مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام | فصلنامه سمرقند

www.samarkandmagazine.ir/پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-تلگرام/
۴ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

دستگیری چنگیز جنگلی در خواب ناز+تصویر ظهر چهارشنبه ...

khabarche.ir/خبر/.../دستگیری-چنگیز-جنگلی-در-خواب-ناز-تصویر
۳ ساعت پیش - شرور معروف به «چنگیز جنگلی» گلستان که با انتشار فیلمی برای «شاه مازندران» قلدری کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد. منبع باشگاه ... خود دستگیر شد. 4 ساعت پیش پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس.

دستگیری چنگیز جنگلی در خواب ناز + فیلم بعد از ظهر ...

khabarche.ir/خبر/.../دستگیری-چنگیز-جنگلی-در-خواب-ناز---فیلم
۱۰ دقیقه پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام +عکس - پرشین وی

www.persianv.com/preview/328799.php
۶ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + - SPI News

spinews.ir/social/72354-پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-تلگرام.html
۴ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

تلگرام “چنگیز جنگلی” کردکوی را به چنگال قانون انداخت+عکس

www.golestan24.com/.../23318-تلگرام-چنگیز-جنگلی-کردکوی-را-به-...
۱۶ ساعت پیش - تلگرامچنگیز جنگلی” کردکوی را به چنگال قانون انداخت+عکس ... در یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس اطلاعات شهرستان کردکوی دستگیر شد.

دستگیری رجز خوانِ شاه مازندران در خواب

www.mazaninews.ir/index.php/theme.../12580-2016-03-01-12-19-54
۲۲ ساعت پیش - دستگیری چنگیز جنگلی شرور گلستان در خواب / مخفی شدن رجزخوانِ شاه ... با انتشار فیلمی در تلگرام باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود، دستگیر شد.

چنگیز جنگلی دستگیر شد! - آخرین نیوز

www.akharinnews.com/.../102233-چنگیز-جنگلی-دستگیر-شد.html
۱ روز پیش - مرد جوانی که با انتشار کلیپ قدرت‌نمایی خود برای اراذل و اوباش دیگر رجزخوانی کرده‌ بود، دستگیر شد. به گزارش آخرین نیوز به نقل از آنا، هفته ...

«چنگیز جنگلی» بازداشت شد - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/276692/چنگیز-جنگلی-بازداشت-شد
۵ ساعت پیش - چنگیز جنگلی که با انتشار کلیپ قدرت‌نمایی خود برای اراذل و اوباش دیگر رجزخوانی کرده‌ بود، دستگیر شد.

اتاق اصناف مرکز استان فارس - دستگيري چنگيز جنگلي ...

www.otagheasnafshiraz.ir/news/index.php/component/k2/item/...-/7040-
۴ ساعت پیش - شرور استان گلستان، معروف به چنگيز جنگلي که با انتشار فيلمي در تلگرام باعث ايجاد رعب و وحشت شده بود، دستگير شد. اين متهم در کليپي با ...

تلگرام “چنگیز جنگلی” - رادکانا – خبرگزاری شهرستان کردکوی

radkana.ir/تلگرام-چنگیز-جنگلی-کردکوی-را-به-دام-ان/
۲۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تلگرامچنگیز جنگلی” کردکوی را به دام انداخت/رجزخوان در پاسخ به اوباش ... غافلگیرانه توسط پلیس اطلاعات شهرستان کردکوی دستگیر شد.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام+تصویر - جهان خبر

www.jahanekhabar.com/news/566426
۵ ساعت پیش - جهان خبر اخبار پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام+تصویر مرد شرور ... برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

دستگیری چنگیز جنگلی شرور گلستان در خواب - شورای ...

varzesh-balaahmad.mihanblog.com/post/3711
خبرگزاری میزان- شرور معروف گلستان که با انتشار کلیپی در تلگرام برای اراذل و اوباش مازندران، رجز خوانی کرده بود سرانجام در کلبه جنگلی در خواب دستگیر شد.

یوز - آخرین اخبار چنگیز جنگلی

yooz.ir/news/?t=0&i=0&s=0&l=15...چنگیز%20جنگلی
مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد. فردا 25 دقیقه پیش جامعه.

دستگیری چنگیز جنگلی شرور گلستان در خواب - بیتوته

www.beytoote.com › اخبار › اخبار حوادث
۵ ساعت پیش - اخباراخبار حوادث دستگیری چنگیز جنگلی شرور گلستان در خواب ... متهم پس از دستگیری مدعی شد بعد از رجزخوانی اراذل و اوباش مازندران و انتشار فیلم آنها تصمیم ... تازه ترین مطالب درباره روابط جنسی و زناشویی+تصویر/تلگرام.

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس - اخبار فارسی

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3703906
مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد. مطلب در سایت اصلی ...

دستگیری چنگیز جنگلی شرور گلستان در خواب - kodoom ...

news.kodoom.com/iran-society/دستگیری-چنگیز-جنگلی.../5597521/
۱ روز پیش - به گزارش مردم سالاری، شرور استان گلستان، معروف به چنگیز جنگلی که با انتشار فیلمی در تلگرام باعث ایجاد رعب و وحشت شده بود، دستگیر شد.

حوادث - روزنامه مردم سالاری - سرفصل

mardomsalari.com/Template1/Article.aspx?AID=37083
۱۰ ساعت پیش - به گزارش ميزان، شرور استان گلستان، معروف به چنگيز جنگلي که با انتشار فيلمي در تلگرام باعث ايجاد رعب و وحشت شده بود، دستگير شد. اين متهم ...

اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/
چنگیز جنگلی رجزخوان دستگیر شد + عکس. مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی ...

پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس - واضح

vazeh.com/n13406710/پایان-رجزخوانی-چنگیز-جنگلی-در-تلگرام-عکس
۷ ساعت پیش - پایان رجزخوانی چنگیز جنگلی در تلگرام + عکس-مرد شرور معروف به «چنگیز ... برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

مرد درختی بنگلادش زیر تیغ جراحی + تصاویر - سرگرمی جدید

downloadfun7.ir/news/4646
۲۰ ساعت پیش - ... دست ها و پاهایش به مرد درختی مشهور شده بود،تحت عمل جراحی برای برداشتن برخی از این زگیل ها قرار گرفت. ... چنگیز جنگلی تلگرام دستگیر شد ...

کلبه جنگلی – نورسان

www.noorsan.com/tag/کلبه-جنگلی/

۴ ساعت پیش - مرد شرور معروف به «چنگیز جنگلی» که با انتشار فیلمی در تلگرام برای «شاه مازندران» رجزخوانی کرده بود در کلبه جنگلی خود دستگیر شد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
      
آرشیو
آمار سایت
  • کل مطالب : 1669
  • افراد آنلاین : 1
  • باردید دیروز : 1,156
  • گوگل دیروز : 10
  • بازدید کلی : 961,157

  • با کلیک بروی +1 از تمام امکانات سایت استفاده کنید