close
تبلیغات در اینترنت
.: سلام دوست عزيز :.

براي ورود به مطلب مورد نظرتان روي ديدن سايت کليک نماييد
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران
loading...

بروز ترین سایت خبری/تحلیلی

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران اقدام به خودسوزی مرد دستفروش در پاساژی در تهران هفته پیش رخ داد. اما ماجرای خودسوزی دستفروش مقابل پاساژ شانزه لیزه چه بود. تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394 بازدید : 1,609 نفر خودسوزی مرد جوان در تهران در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس هایی از برخورد با میوه فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که بعد از انتشار فیلم ورود عوامل شهرداری به کارواش سعادت آباد منتشر می شد)، نمی گذرد، کلیپی به سرعت در فضای مجازی و بعد از آن در برخی از سایت…


در صورتی که از مطلب استفاده کردید برای حمایت ما

لطفا بروی بنر های زیر کلیک نمایید

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران


شهرداري تهران،خودسوزی،دستفروش ، شهرداري تهران،خودسوزی،دستفروش

اقدام به خودسوزی مرد دستفروش در پاساژی در تهران هفته پیش رخ داد. اما ماجرای خودسوزی دستفروش مقابل پاساژ شانزه لیزه چه بود.

تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394
بازدید : 1,609 نفر

خودسوزی مرد جوان در تهران

در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس هایی از برخورد با میوه فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که بعد از انتشار فیلم ورود عوامل شهرداری به کارواش سعادت آباد منتشر می شد)، نمی گذرد، کلیپی به سرعت در فضای مجازی و بعد از آن در برخی از سایت ها و خبرگزاری ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه لیزه داشت.

 

این کلیپ یک دقیقه ای که به سرعت در فضای مجازی منتشر می شود و چند سایت و خبرگزاری هم آن را منتشر کرده اند، مردی را نشان می دهد که اقدام به خودسوزی می کند و سراپا آتش از میان جمع و داخل پاساژی بیرون می آید و در پیاده رو شروع به دویدن می کند و جمعیت با ترس شروع به فرار می کنند؛ مردی که گفته می شود یک دستفروش است و پس از تذکر ماموران شهرداری با ریختن بنزین به روی خود، اقدام به خودسوزی کرده است.

 

خبرگزاری آریا نوشته با دخالت مردم این موضوع فیصله یافته و این فرد به بیمارستان مطهری منتقل شد. با این وجود روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به پیگیری های «اعتماد» و در تشریح جزییات این کلیپ روایت دیگری را نقل می کند: «هر ساله با نزدیک شدن ایام نوروز و روزهای پایانی سال، بساط دستفروش ها یکی از دغدغه های کسبه مناطق مختلف است. به همین دلیل بار ها با شهرداری و ماموران انتظامی تماس می گیرند تا آن ها را جمع کنند. در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از آن ها می خواهند تا برای جلوگیری از بساط کردن دستفروش ها، چند مامور را در اطراف این پاساژ مستقر کنند. در ادامه این فرآیند در روز حادثه، فرد مورد نظر که امیر نام دارد و بساط روسری پهن کرده و بار ها تذکر می گیرد و بعد از اینکه ماموران کلانتری از وی می خواهند تا بساطش را جمع کند اقدام به خودسوزی می کند که گزارش آن هم به رییس پلیس تهران نیز ارایه شده است. بدین ترتیب قاطعانه اعلام می کنیم که همان طور که در فیلم مزبور هم مشخص است، در صحنه حادثه هیچ یک از عوامل شهرداری یا ماموران شرکت شهربان حضور نداشته اند.»

 

اما در مقابل، محمد حقانی، رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر معتقد است که جدای از اینکه در این حادثه، ماموران شهرداری حضور داشته اند یا خیر؟ و اینکه برخورد با دستفروش ها، خشن و حتی غیرانسانی است، می گوید: «شهرداری چاره ای جز اجرای قانون ندارد. شهرداری به موجب بندهای 55 و ١٠١ شهرداری موظف و مکلف به پیگیری جمع آوری دستفروشان است، ضمن آنکه ماده 6٩٠ قانون مجازات اسلامی هم دستفروشی و سد معبر را جرم دانسته برای آن از یک ماه تا یک سال حبس قابل تبدیل به جریمه نقدی ٩٠ هزار تومان تا یک میلیون و ٣٠٠ هزار تومانی در نظر گرفته است.»

 

با این حال او بر این نکته نیز تاکید می کند که بر اساس قانون، رفع سد معبر باید توسط خود ماموران شهرداری انجام شود نه پیمانکاران: «دراینکه دستفروشی باعث رونق مشاغل کاذب و اختلال در نظم و اقتصاد شهری می شود، شکی نیست، اما در عین حال نشان از معضل بیکاری و اقتصاد بیمار ما دارد.»

 

حقانی در ادامه ریشه این معضل را در عملکرد مدیران شهری در دوره های قبل می داند و می گوید: «اگر امروز شاهد رشد قارچ گونه پدیده دستفروشی هستیم، مهم ترین دلیل آن عدم جلوگیری از این پدیده نامیمون اجتماعی در سال های قبل و دوره های پیشین مدیریت شهری است. اگر در مناطقی چون حاشیه رود دره فرحزاد، شاهد اسکان غیرقانونی معتادان و مواد فروش ها هستیم، دلیل آن عدم توجه به شکل گیری این پدیده در سال های قبل بوده است. به همین نسبت، وقتی که مدیران شهری قبل توجهی به اجرای قانون جمع آوری دستفروشان نداشته اند، امروز کار به جایی رسیده که حتی بسیاری از مغازه دار ها، کرکره مغازه هایشان را پایین می کشند و ترجیح می دهند اجناسشان را از طریق دستفرشی بفروشند یا در مترو ها دستفروش ها به قدری زیاد شده اند که عملا متروی تهران را به بازارچه ای بزرگ تبدیل کرده اند.»

 

با وجود این حقانی به شیوه عملکرد شهرداری در برخورد با دستفروشان، انتقادهایی جدی دارد: «همان طور که گفتم برخورد با دستفروش ها باید توسط خود عوامل شهرداری انجام شود نه توسط پیمانکاران این نهاد. آن هم به شیوه ای معقول نه اینکه با کتک کاری بخواهند دستفروش ها را جمع آوری کنند یا با پنجه بوکس آن ها را زخمی کنند. چرا برخورد با تخلفات ساختمانی باید توسط افرادی از عوامل شهربان و حریم بان انجام شود که کمترین اطلاعی از مباحث شهرسازی ندارند؟»

 

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تاکید می کند: «اگر در این میان فردی هم مجروح شود یا آسیب ببیند، مراجع قضایی در مورد برخورد با متخلف، تصمیم گیری کنند ولی در هر صورت شهرداری چاره ای جز برخورد با دستفروش ها و افرادی که سد معبر می کنند، ندارد، حتی اگر از دید برخی شهروندان این اقدام ها در نگاه اول و در ظاهر، غیرانسانی و غیراخلاقی به نظر برسد. درست مثل پلیس راهنمایی و رانندگی که مجبور است گاهی به خاطر تخلف یک خودرو، راننده ای را جریمه کند که خودش هم از جریمه کردن آن ناراحت است ولی چاره ای جز اعمال قانون ندارد.»

 

این کلیپ درحالی منتشر می شود که دیروز شهردار تهران در گفت وگو با ایسنا، در واکنش به حوادث مرتبط با دستفروشان، هرگونه رفتار خشن ماموران شهرداری با دستفروشان را محکوم کرد و گفت: «با ماموران متخلف برخورد خواهیم کرد.»

 

وی با بیان اینکه «از رسانه ها خواهش دارم که یک طرفه این موضوعات را دنبال نکنند»، افزود: «اینکه ماموری از نیروهای پیمانکار برخورد غیرمنطقی، تند و خشن داشته باشد، محکوم است و با متخلفان برخورد می شود. اما رسانه ها باید هر دو طیف را در نظر بگیرند. بعضا دستفروشان مامور سد معبر شهرداری را کتک می زنند و حتی باعث ایجاد شکستگی در بدن وی می شوند و این در حالی است که مامور در حال اجرای قانون بوده و جای سوال است که آیا این مامور انسان نیست یا خانواده ندارد؟ که چنین برخوردی با او می شود.»

 

قالیباف در پاسخ به این پرسش که بعضا دستفروشان مدعی پرداخت وجوهی به ماموران سد معبر شهرداری هستند، افزود: «ما منکر این موضوع نیستیم اما دستفروشان اسم این ماموران را اعلام و آن ها را معرفی کنند.»

 

شهردار تهران به «تضاد خبری» در برخی رسانه ها اشاره کرد و گفت: «برخی رسانه ها بار ها و بار ها در مورد فعالیت دستفروشان در مترو مطلب منتشر کرده و خواستار جمع آوری آن ها شده اند؛ اما بعد که آن ها را جمع کرده ایم همان ها می گویند چرا شب عید مردم را بیکار کردید.»

 

این اظهارنظر ها و واکنش ها در حالی از سوی مدیران شهری بیان می شود که هنوز، نیروی انتظامی واکنشی در برابر این حادثه از خود نشان نداده است.

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران 3/5 5
منبع : ایسنا - /م

ایسنا - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران

www.isna.ir/.../ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفروش-در-تهرا...
19 hours ago - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران ...


ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران ...

kosmodisk.ir/ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفروش-در-مقابل...
1 day ago - اقدام به خودسوزی مرد دستفروش در پاساژی در تهران هفته پیش رخ داد. اما ماجرای خودسوزی دستفروش مقابل پاساژ شانزه لیزه چه بود. کرمان نیوز.

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران

www.zxn.ir/خودسوزی-مرد-دستفروش-در-مقابل-پاساژ-...
17 hours ago - خودسوزی مرد جوان در تهران در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس هایی از برخورد با میوه فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که بعد از ...

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران

www.bing.sar3damusic.ir/ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفر...
10 hours ago - سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت. ... جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران.
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه. ... عزل و نصب ۷ شهردار در مناطق مختلف تهران؛ بعداز ظهر امروز ... اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه بهاری در شرق تهران. - مهر ...

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران ...

feedgah.com/.../ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفروش-در-مقا...
2 days ago - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران اقدام به خودسوزی مرد دستفروش در پاساژی در تهران هفته پیش رخ داد. اما ماجرای خودسوزی ...

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران ...

various.pegahonline.ir/.../ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفر...
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران اقدام به خودسوزی مرد دستفروش در پاساژی در تهران هفته پیش رخ داد. اما ماجرای خودسوزی دستفروش مقابل ...

خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران

tafrihy.net/.../37945-خودسوزی+مرد+دستفروش+در+مقا... - Translate this page
11 hours ago - 7 ساعت قبل ماجرای خودسوزی دستفروش در تهران برخی از سایتها و خبرگزاریها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزهلیزه ...
خبرآنلاین: معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت.

خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری ظهر سه ...

khabarche.ir/.../خودسوزی-یک-مرد-در-پاساژ-شانزه-لیز...
18 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: ... 38 دقیقه پیش جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان ...
جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران. در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از ...

خودسوزی وحشتناک یک مرد در پاساژ شانزه لیزه - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=خودسوزی...مرد...پاساژ+شانزه+لیزه+
معاون شهردار تهران درباره خودسوزي يک مرد در پاساژ شانزه ليزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به هیچ عنوان با ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... از سايت‌ها و خبرگزاري‌ها منتشر شد كه حكايت از خودسوزي دستفروشي در مقابل پاساژ شانزه‌ليزه داشت.
جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت. ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از آنها ...
جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت. ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از آنها ...
جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت. ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از آنها ...
جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران. در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از ...

خودسوزی در پاساژ شانزه لیزه تهران | News File

newsfile.ir/news/خودسوزی+در+پاساژ+شانزه+لیزه+تهران
معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این ... خبرپو - 7 ساعت پیش; ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه ...

خودسوزی وحشتناک یک مرد در پاساژ شانزه لیزه

https://www.webgardha.com/.../خودسوزی-وحشتناک-ی...
9 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری ... خودسوزی مقابل دوربین‌ رسانه‌ ها! ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ...
18 hours ago - جزییات ماجرای "خودسوزی مرد دستفروش" در تهران. ... و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت. ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از ...

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران - اخبار پایگاه خبری الف

alef.irancloob.net/ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفروش-در-...
14 hours ago - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... به گزارش اعتماد، درحالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ...

پایش نیوز | » جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران

payeshnews.net/.../جزییات-ماجرای-خودسوزی-مرد-دستف...
13 hours ago - جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ...

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران-پارسینه|خبرپو

khabarpu.com/n.php?...ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفرو...
20 hours ago - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران-پارسینه|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای ... شد كه حكايت از خودسوزي دستفروشي در مقابل پاساژ شانزه‌ليزه داشت.

یوز - آخرین اخبار پاساژ شانزه لیزه

yooz.ir/news/?...پاساژ%20شانزه%20لیزه
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه ... در حالی که هنوز دو هفته بیشتر از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان (که بعد ...
3 days ago - خودسوزی در پاساژ شانزه لیزه , خودسوزی وحشتناک , حادثه دلخراش , اقدام به خودسوزی , در پاساژ شانزه لیزه , علت ... معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به هیچ عنوان با ... اعلام دلیل خودسوزی مقابل شهرداری سنقر کرمانشاه ..... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ...

خودسوزی در پاساژ شانزه لیزه تهران - خبرامروز

www.khabaremruz.com/خودسوزی-در-پاساژ-شانزه-لی...
7 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری ... معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه این حادثه به هیچ عنوان به ... خودسوزی دختر دانشجو در یزد · ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران · آخرین ...
17 hours ago - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه. ... با این وجود روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به پیگیری‌های «اعتماد» ...
8 hours ago - در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، ... جلوگیری از بساط کردن دستفروش ها، چند مامور را در اطراف این پاساژ مستقر کنند. ... اما در مقابل، محمد حقانی، رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر معتقد است که جدای ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران ...

خودسوزی در پاساژ شانزه لیزه تهران | مجله اینترنتی تو ...

tozibae.ir/2016/.../خودسوزی-در-پاساژ-شانزه-لیزه-تهرا...
6 hours ago - مجتبی عبداللهی درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این خودسوزی روز ۵ شنبه هفته گذشته ... خودسوزی زن مشهدی در مقابل چشمان اعضای خانواده اش ... عواقب خودسوزی تلخ و تکان‌دهنده یک دستفروش در تهران عواقب خودسوزی تلخ و تکان‌دهنده… ماجرای زمین خواری های ونک و ورود به باغ های شخصی مردم !

ArtOnlines - ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران

www.artonlines.com/.../ماجرای_خودسوزی_مرد_دستفرو...
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران. ... مجازی و بعد از آن در برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت.

از حضور افراد مسلح تا پاساژ رها شده در منطقه ۱۹ - روتوس

www.rotos.ir/.../از-حضور-افراد-مسلح-تا-پاساژ-رها-شده...
4 hours ago - اقدام به خودسوزی مرد دستفروش در پاساژی در تهران هفته پیش رخ داد. اما ماجرای خودسوزی دستفروش مقابل پاساژ شانزه لیزه چه بود. … نمناک – ۵۶ دقیقه ...

سیاسی - جزییات ماجرای "خودسوزی مرد دستفروش" در تهران

nashrkhabar.com/.../جزییات_ماجرای_quot_خودسوزی_م...
7 hours ago - جزییات ماجرای "خودسوزی مرد دستفروش" در تهران ... و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت. ... در مورد حادثه یاد شده نیز، کسبه پاساژ شانزه‌لیزه جمهوری، طی هماهنگی با ماموران کلانتری، از ...

جزییات خودسوزی مرد دستفروش در تهران | فصلنامه سمرقند

www.samarkandmagazine.ir/جزییات-خودسوزی-مرد-دس...
12 hours ago - جزییات خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس و قطار,www.payaneh.ir,پایانه

lavdan.ir/p/.../www.payaneh.ir-پایانه-خرید-بلیط.htm
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران .... راهور نقشه تهران,tehran map,دانلود نقشه تهران,نقشه کامل تهران مترو تهران,metro.tehran.ir,نقشه,برنامه ...

دانلود آهنگ رادیو جوان,www.radiojavan.com,رادیو جوان

lavdan.ir/.../www.radiojavan.com-رادیو-جوان-موزیک.ht...
ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران · رسوایی جنسی کریس .... ورود به سایت شبکه تهران www.tv5.ir · ورود به سایت پخش زنده شبکه تهران.

خودسوزی در پاساژ شانزه لیزه تهران - واضح

vazeh.com/.../خودسوزی-در-پاساژ-شانزه-لیزه-تهران
15 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری ... از انتشار عکس‌هایی از برخورد با میوه‌فروشی دستفروش در مقابل خیابان شادمان که ... جزییات ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران در حالی که هنوز دو هفته ...

ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران | اخبار - 1

pars5.com/.../ماجرای-خودسوزی-مرد-دستفروش-در-تهران...
18 hours ago - Home / اخبار / ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران ... و خبرگزاری‌ها منتشر شد که حکایت از خودسوزی دستفروشی در مقابل پاساژ شانزه‌لیزه داشت.
13 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک آقا در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران , ماموران شهرداری دوباره حاشیه ساز ...
اخبار گردشگری - رای مطلق مردم تهران به هر دو لیست نزدیک به اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان و رقم زدن یک ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران.

خودسوزی در پاساژ شانزه لیزه تهران - Bartarinha.IR | برترین ها

bartarinha.ir.bestdealsites.org/.../خودسوزی-در-پاساژ-شا...
9 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به هیچ عنوان با ... ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در تهران.

داف ایرانی دختر 82 | بلاگدونی - Admin

newgirl82-rzb.f3f.ir/page-793268.html
5 days ago - ... “سریال بیمار استاندارد” ویژه نوروز 95 + خلاصه داستان · ماجرای خودسوزی مرد دستفروش در مقابل پاساژ شانزه لیزه تهران · جزئیات “سرقت مسلحانه” 4 و ...
15 hours ago - معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به هیچ عنوان با ... خودسوزی یک دستفروش در تهران. خودسوزی ناکام مرد ۷۰ ساله در شورای شهر. اعلام دلیل خودسوزی مقابل شهرداری سنقر کرمانشاه.

خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری - SHafagh ...

www.shafaghnews.com/.../خودسوزی_یک_مرد_در_پاسا...
16 hours ago - کد مطلب: 335789 خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اسفند 1394 ساعت 11:36 معاون شهردار تهران درباره ...

خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری - اخبار ...

feed.tpanel.ir/.../خودسوزی-یک-مرد-در-پاساژ-شانزه-لی...
معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: ... اقدام به خودسوزی مقابل نهاد ریاست جمهوری ... ماجرای خودسوزی کارگر اخراجی «فراسو».

عاقبت دستفروش خودسوزی کرده - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=عاقبت+دستفروش+خودسوزی...
درگیری دستفروش با مسافران مترو/گاز اشک آور در ایستگاه فردوسی ... خودسوزی رئیس اتحادیه مقابل دوربین ها + تصاویر ... عاقبت ازدواج پیرمرد پولدار با دختران جوان ماجراهای ازدواج یک پیرمرد بسیار ثروتمند با دختران بسیار جوان ... جامعه > حوادث - معاون شهردار تهران درباره خودسوزي یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این ...

5871884 و 4492573 در 3759482 به 2937785 از - People of ...

people.mozilla.org/.../fa-opensubtitles-freq.txt
... ایران 196965 اما 194351 عنوان 194161 آنها 189746 تهران 188006 نيز 184505 يك ... براساس 44590 سوم 44552 اروپا 44431 پرداخت 44430 مقابل 44370 واحد 44334 .... 15160 مرد 15156 مخالف 15139 پست 15113 ترجمه 15079 کلی 15067 صحبت ..... امضاء 2731 مبتني 2730 تساوی 2730 ماجرا 2728 مهاجران 2726 حاوی 2724 رفتند ...

در شبكه خبري پچ پچ - شبکه خبری پچ پچ

pechpech.net/tags/
ماجرای خودسوزی جوان ۳۰ ساله مقابل نهاد ریاست جمهوری+تصویر ... ماجرای ازدواج فریبا نادری با مردی که 27 سال از او بزرگتر بود ... هجوم بحران از ملارد تا تهران؛ ریزگردهایی که حیات را تهدید می‌کنند ...... پاساژ ورزشی به‌جای استادیوم ورزشی! چاوشی: هیچ ..... مأمور شهرداری گرگان هنگام درگیری با دست‌فروشان کشته شد ...... شانزه‌لیزه پرفروش شد.

زنگ تفریح بورسی [آرشيو] - برگه 13 - تالار بورس

forum.talarebourse.com/archive/.../t-46827-p-13.html
Nov 1, 2010 - کاش جوری بمیرم که همه بگویند حیف شد که مرد نه اینکه راحت شدیم یا ..... خودسوزی... و خفه‌گی با گاز رو خط بگيريد يه بنده خدايي از دوستان، ...... بعد از آن ماجرا حاجعلی گفته بود که دخترهای امروزی پرتوقع شده‌اند و به ...... دایی دستفروشی کرده؟ ...... جواهری در میان پایتخت‌های اروپایی برشمرد و خیابان شانزه لیزه آن را نیز ...

362 سرکیس|364 روحانی|365 رئیس جمهور - آخرین اخبار ایران و ...

news.ir/common/autocomplete_tags.php
... پیروانی|1630 پانادیچ|1631 عکس|1632 قویترین مرد|1633 چاقی|1634 تناسب ... حسن زاده|1720 ماجرای روباه و زنبور|1721 شهر|1722 مناظره|1723 سینمای ایران|1724 ... رئیس سازمان|1809 فرهنگی هنر|1810 شهرداری تهران|1811 کارلا|1812 گیاه|1813 ...... آلمانی|29780 نقد منصفانه|29781 شانزه لیزه|29782 توردو فرانس|29783 پلیس ...

Older Entries - گربه ی ایرانی - WordPress.com

https://persiancat1385.wordpress.com/author/.../6/
در چند قسمت که به تشدید سروصدا و فریادهای مردی احتیاج بود،از اتاق فرمان اومدین تو باکس و ... آخه پدر من چرا وقتی تو شهرخودمونیم،تو همین تهران پایتخت که به موز کشیده شده،چرا اون جا ... گشت در پاساژ. ..... خیابون شانزه لیزه،مشهور ترین خیابون دنیا. ... بساط دستفروش ها که یادگاری های ایفل می فروشند به راه هست. ...... خودسوزی احساسات.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
      
آرشیو
آمار سایت
  • کل مطالب : 1669
  • افراد آنلاین : 3
  • باردید دیروز : 1,156
  • گوگل دیروز : 10
  • بازدید کلی : 961,116

  • با کلیک بروی +1 از تمام امکانات سایت استفاده کنید