close
تبلیغات در اینترنت
.: سلام دوست عزيز :.

براي ورود به مطلب مورد نظرتان روي ديدن سايت کليک نماييد
بازیگران و هنرمندان
loading...

بروز ترین سایت خبری/تحلیلی

بازیگران و هنرمندان


در صورتی که از مطلب استفاده کردید برای حمایت ما

لطفا بروی بنر های زیر کلیک نمایید

حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزاد/تصاویر

هادی بازدید : 276 چهارشنبه 05 اسفند 1394 : 5:50 نظرات ()

تصاویر برای حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزادگزارش تصاویر نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 6 ساعت قبل نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 9 ساعت قبل نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 1 روز پیش نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 1 روز پیش نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 1 روز پیش نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 1 روز پیش نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر 1 روز پیش نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر نتیجه تصویری برای حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر تصاویر بیشتر برای حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزاد حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر - نمناک namnak.com/27445-سریال-شهرزاد.html سریال شهرزاد و عکس سریال شهرزاد و بازیگران سریال شهرزاد و کافه نادری سریال شهرزاد و نکات جالب سریال شهرزاد را ببینید. حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر - جوونی ... javuni.ir/news/43100 ۹ ساعت پیش - سریال شهرزاد” با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی یکی از سریال های تاریخی پر طرفدار و محبوب این روزها است که حاشیه های جالبی دارد. حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” | نوروز 95 www.newphoto95.ir/2016/02/.../حاشیه-ها-و-نکات-جالب-درباره-سریال-شه... ۴ ساعت پیش - حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر - نمناک namnak.com/27445-سریال-شهرزاد.html سریال شهرزاد و عکس سریال شهرزاد و بازیگران ... حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر download-ahang-jadid.sar3damusic.ir/Forum/Post/23 ۵ ساعت پیش - تقریباً ۵۹۸٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۷۷ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدتصاویر برای حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزادگزارش تصاویر ... حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” تصاویر | News File newsfile.ir/.../حاشیه+ها+و+نکات+جالب+درباره+“سریال+شهرزاد”+++تصاو... سریال شهرزاد” با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی یکی از سریال های تاریخی پر طرفدار و محبوب این روزها است که حاشیه های جالبی دارد. سریال شهرزاد آخرش چی میشه حاشیه ها نکات جالب درباره سریال ... pizaxblog.ir/.../سریال+شهرزاد+آخرش+چی+میشه%5C+حاشیه+ها+و+نکات+جا... X سريال شهرزاد آخرش چي میشه+حاشيه ها و نکات جالب درباره سريال شهرزاد + تصاویر X حاشيه ها و نکات جالب درباره “سريال شهرزاد” + تصاویر X حاشيه های سريال شهرزاد حاشیه های جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر | مدل جدید 95 ... modelmanto95.ir/2016/02/23/حاشیه-های-جالب-درباره-سریال-شهرزاد/ ۳ ساعت پیش - ۳ ساعت پیش – X سریال شهرزاد آخرش چی میشه+حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزاد + … ها و نکاتجالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر X حاشیه ...

حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر

 

سریال شهرزاد ، سریال

“سریال شهرزاد” با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی یکی از سریال های تاریخی پر طرفدار و محبوب این روزها است که حاشیه های جالبی دارد.

بازدید : 1,092 نفر

 

حاشیه های سریال شهرزاد

در این مطلب قصد داریم به نکاتی جالب از سریال تاریخی شهرزاد ساخته حسن فتحی بپردازیم . سریالی که شهرزاد با کودتای بیست و هشت مرداد در سال 1332 در تهران آغاز می شود.

روزی در کمتر از ساعتی از شهر به قرق قداره کشانی درآمد که از جیب هایشان پول های خارجی بیرون زده بود. همه ماجراها روی سنگفرش داغ خیابان های تهران رخ داد. آن روز که تانک ها شهر را اشغال کردند و شهرزاد در همین نقطه آغاز می شود. جمشید پدر شهرزاد به اخبار رادیو گوش می دهد. کودتای اول شاه در روز 25 مرداد با شکست رو به رو شد و او به بهانه رفتن به شمال، به عراق و بعد از آن به ایتالیا فرار کرد. دکتر مصدق اعلام جمهوری کرد و دکتر فاطمی در بالای روزنامه باختر امروز اعلام کرد: «خائنی که می خواست ایران را به خاک و خون بکشد فرار کرد.» اما در کمتر از چهار روز ورق برگشت. پول ها به جیب قداره کشان رفت. بزرگ آقا شخصیت اصلی فیلم سردسته لات های تهران را جمع کرد و پول ها را میان آن ها تقسیم کرد.

 

مصطفی زمانی و ترانه علیدوستی ، سریال ، شهرزاد


صبح بیست و هشت مرداد ورق برگشت و بهارستان چهارراه مخبرالدوله و لاله زار در قرق قداره کشان بود و کودتای آمریکایی با حمله به خانه دکتر مصدق و نطق فضل الله زاهدی کامل می شود. در مجموعه شهرزاد شب بیست و هشت مرداد در میان هول و هراس دستگیری فرهاد به پایان می رسد اما در تاریخ ایران این ماجرا ادامه دارد.


کافه نادری
کافه نادری یکی از مکان هایی است که بخشی از اتفاقات مجموعه شهرزاد در آن روی می دهد. فرهاد و شهرزاد در این کافه یکدیگر را می بینند و او گردنبندی با نقش مرغ آمین را به شهرزاد هدیه می دهد. کافه و هتل نادری یکی از قدیمی ترین نقاط تهران است. این کافه در خیابان جمهوری بعد از خیابان سی تیر قرار گرفته است.

 

مصطفی زمانی و ترانه علیدوستی ، شهرزاد ، بازیگر


در سال 1306 مهاجری ارمنی با نام خاچیک مادیکیانس این کافه را دایر کرد. کافه نادری، در دهه سی و چهل، پاتوق روشنفکرانی مثل صادق هدایت، جلال آل احمد، احمد فردید، سیمین دانشور و نیما یوشیج بوده و بخش زیادی از شهرت کنونی اش را از اعتبار این اشخاص وام گرفته است. خیلی ها معتقدند که بسیاری از غذاهای فرنگی مانند بیف استروگانف و بیفتک و همچنین کافه گلاسه، شاتوبریان، بستنی های فرهنگی، قهوه ترک و فرانسه برای اولین بار در این کافه به ایرانیان عرضه شد. کافه نادری سریال شهرزاد اما کافه نادری امروز نیست. نمای ورودی کافه در شهرک سینمایی ساخته شده و داخل آن البته در یک بنای تاریخ فیلمبرداری شده که چند خیابان بالاتر از کافه نادری است: «باشگاه ارامنه تهران.»

مرغ آمین
در گردن شهرزاد گردنبندی است با تصویر مرغی کوچک شبیه بلبل، این گردنبند را که در تیتراژ و روی کاور سی دی ها هم می شود دید یک نشانه مهم است. در نخستین قسمت سریال فرهاد و شهرزاد با هم در کافه نادری قرار دارند. فرها با هیجان تمام از دیدارش با هوشنگ ابتهاج و احمد شاملو و نیما می گوید و بخش های از شعری معروف از نیما را می خواند: «مرغ آمین دردآلودی است کاواره بمانده/ رفته تا آنسوی این بیدادخانه/ بازگشته و رغبتش دیگر ز رنجوری نه سوی آب و دانه...»

 

ترانه علیدوستی ، بازیگر ، حسن فتحی


او در این جا داستانی را تعریف می کند که هوشنگ ابتهاج نیز آن را از نخستین باری که این شعر را شنیده در خاطراتش گفته که روزی او به همراه سیاوش کسرایی و مرتضی کیوان و نیما نشسته بودند و بر سر شعر بحث می کردند. به یک باره نیما تصمیم می گیرد تازه ترین شعرش را برایشان بخواند و مرغ آمین را می خواند. ابتهاج به یاد می آورد که صدای پیرمرد آن چنان برای خواندن این شعر طنین داشت که برای آن ها هم عجیب بود. مرغ آمین در شهرزاد نشانه عشق او به فرهاد است. او قسم خورده تا زمانی که گردنبند را در گردن دارد عشق فرهاد را هم کنار خود نگه دارد.


کاخ سلیمانیه
خانه بزرگ آقا با بازی علی نصیریان یکی از باشکوه ترین لوکیشین ها سریال شهرزاد است. عمارت دوطبقه با معماری ایرانی اواخر دوره قاجار و گچ بری های دستی و پنجره هایی از چوب های اعلی، اهالی منطقه 14 و البته خیابان نبرد آن را به خوبی می شناسند؛ باغ سلیمانیه.

 

علی نصیریان و ترانه علیدوستی ، حسن فتحی ، ترانه علیدوستی


این باغ و کوشک آن که محل خانه بزرگ آقا در آن قرارداد قطعه زمینی بود که علی رضاخان عضدالملک رییس ایل قاجار و نایب السلطنه احمدشاه برای پسرش سلیمان میرزا پشت دروازه دولاب خریداری کرد. این که این باغ چطور چند سال بعد دست به دست چرخید و به دست احمد وثوق الدوله رسید معلوم نیست. او این باغ را از حق دلالی که برای قرارداد 1919 گرفته بود خرید. ساختمان اصلی باغ که خانه بزرگ آقا است در زمان سلیمان میرزا ساخته شده است.

شاید همین دلیل آن بود که وثوق الدوله نام آن را تغییر نداد. این باغ با درخت های انارش شناخته شده بود به باغ اناری هم معروف بود. حسن وثوق الدوله که در اواخر عمر حافظه خود را از دست داده بود، در باغ سلیمانیه زندگی می کرد. علی امینی که بعدها مانند وثوق الدوله نخست وزیر شد و داماد وثوق بود از برگزاری مراسم عروسیش در این باغ در خاطراتش یاد کرده است. باغ سلیمانیه با مرگ وثوق الدوله در میان هفت دخترش مانند سایر اموالش تقسیم شد و بخشی از آن در ابتدای انقلاب تبدیل به پاسگاه شد. چند سال پیش قنات این باغ خشک شد. شهرداری اعلام کرد که بعد از بازسازی تصمیم دارد باغ سلیمانیه را با عنوان پارک بانوان روی همه بگشاید.

دانشگاه تهران
در دومین سکانس شهرزاد معلوم می شود که او دانشجوی رشته پزشکی است؛ دانشجوی پزشکی تهران. بخشی از داستان این سریال در دانشگاه تهران رخ می دهد؛ در دو دانشکده مهم دانشگاه: دانشکده پزشکی و دانشکده ادبیات. دانشکده طب یا همان دانشکده پزشکی دانشگاه تهران یکی از نخستین دانشکده هایی بود که در سال 1313 در زمان افتتاح دانشگاه تاسیس شد. این دانشگاه از تلفیق مدرسه طب دارالفنون و نظام آموزشی جدید در انتهای دانشگاه نزدیک به جلالیه ساخته شد.

 

ترانه علیدوستی ، ترانه علیدوستی ، کاخ سلیمانیه


مدرسه طب قبل از تاسیس دانشگاه تهران در خیابان ناصر خسرو قرار داشت. با شهرزاد به این دانشکده خواهید رفت و در راهروهای آن حرکت می کنید. اما تنها دانشکده طب نیست. بخش های زیادی از شهرزاد در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران فیلمبرداری شده که فرهاد دانشجوی آن است؛ قدیمی ترین دانشکده دانشگاه تهران. این که می گوییم قدیمی ترین منظور بنای آن نیست.

تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی از سال 1269 یعنی سال تاسیس دارالمعلمین مرکزی آغاز می شود، در سال 1307 شمسی که دارالمعلمین عالی به دارالمعلمین مرکزی افزوده شد، طبق اساس نامه ای که در 21 آذرماه 1308 به تصویب مجلس شورای ملی رسید دارالمعلمین به دو شعبه ادبی و علمی تقسیم شد و در 9 اسفند 1312 به دانشسرای عالی تغییر نام یافت. این دانشکده در سال 1313 همزمان افتتاح دانشگاه تهران در همین جایی که حالا قرار دارد ساخته شده است.

کجایی...
از زمانی که صحبت ساخت شهرزاد آغاز شد حضور فردین خلعتبری با همراهی علی رضا قربانی در آن از همه بیشتر قطعی بود. قرار بود موسیقی متن سریال را خلعتبری بسازد و آوازهای آن را علی رضا قربانی بخواند. مانند اتفاقی که در کارهای دیگر فتحی هم رخ داده بود.

 

ترانه علیدوستی ، کاخ سلیمانیه ، کافه نادری


در روزهای اول سال 94 شایعه ای منتشر شد که قرار است محسن چاووشی خواننده سریال شهرزاد باشد. شایعه ای که چاووشی رد نکرد اما سازندگان شهرزاد صراحتا تاکید کردند که این سریال با صدای قربانی خواهدبود. اخبار نیز از حضور قطعی خلعتبری و قربانی حاکی بود. اما از چند هفته مانده به آغاز پخش سریال شهرزاد به یک باره تبلیغات شهرزاد با کلیپی همراه شد به اسم همخواب با صدای محسن چاووشی براساس اشعار وحشی بافقی با آهنگسازی و تنظیم بهروز صفاریان.

در این کلیپ ترانه علیدوستی و مصطفی زمانی یک دیالوگ را دکلمه می کنند. البته وقتی سریال منتشر شد، با صدای علی رضا قربانی در تیتراژ اولیه و انتهای آن و آوازهایی به همراه بهرخ شورورزی در میانه موسیقی متن همراه بود. اما در پنجمین قسمت سریال اتفاق تازه ای افتاد در تیتراژ پایانی سریال صدای قربانی حذف شده بود و ترانه کجایی با آهنگسازی محسن چاووشی و صدای خودش با همراهی سینا سرلک منتشر شد. این ترانه به دلیل اشعارش و تناسب آن با داستان این قسمت شهرزاد به سرعت در میان کاربران شبکه های اجتماعی پخش شد و افراد زیادی آن را خواندند و درباره آن نوشتند. معلوم نیست چرا سازندگان شهرزاد به یک باره تصمیم شان تغییر کرد و چاووشی را با قربانی عوض کردند که صدایش خاطره مشترک آثار حسن فتحی از مدار صفر درجه تا پهلوانان نمی میرند است.

رقابت
شهرزاد نخستین تجربه بازیگری سریال ترانه علیدوستی است. او بازیگری گزیده کار است و با همین گزیده کاری برای خود اعتباری کسب کرده است. حضور او در شهرزاد نخستین همراهیش با حسن فتحی بود. او در سریال شهرزاد نقش دختری جوان را بازی می کند از خانواده ای نیمه سنتی که تلاش می کند در آغاز دهه پرهیاهوی تاریخ ایران سری در میان سرها دربیاورد. برخلاف تصور، شهرزاد به عنوان شخصیت اصلی فیلم در مقابل بزرگ آقا قرار می گیرد. بزرگ آقایی که نقش پدرخوانده را بازی کرده و برای سرنوشت همه آدم ها تصمیم می گیرد. تلاش شهرزاد برای خارج شدن از زیر سایه. بزرگ آقا، زندگی او و داستان شهرزاد را شکل می دهد.

 

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی ، کافه نادری ، جمشید هاشم پور


داستانی عاشقانه که در بستری مافیایی شکل می گیرد. تقابل میان ترانه علیدوستی و علی نصیریان به عنوان دو بازیگر اصلی این مجموعه در پنج قسمت نخست مجموعه نقطه ثقل درام است. نقطه ثقلی که حضور فرهاد و قباد- یعنی مصطفی زمانی و شهاب حسینی به عنوان دو مردی که قرار است در زندگی شهرزاد قرار بگیرند- را در حاشیه خود قرار داده است. در رقابت میان او و بزرگ آقا چه کسی برنده خواهدشد؟ رقابتی که علاوه بر ساختار دارم نوعی قرار گرفتن دو نسل متفاوت از بازیگری ایران در مقابل یکدیگر است.

دستیار آقا بزرگ
مجموعه شهرزاد بیش از 50 بازیگر شاخص سینما و تئاتر و تلویزیون را با خود همراه کرده است. اما شاید مهمترین سورپرایز این مجموعه حضور ابوالفضل پورعرب، جوان اول سینمای دهه هفتاد در مقابل دوربین این مجموعه با چهره های تازه بود. آخرین تصویری که پیش از شهرزاد از پورعرب وجود داشت تصویری بیمار در مجموعه وضعیت سفید بود.

در چند سال گذشته اخباری از بیماری سخت پورعرب منتشر شد. اخباری که عدم حضور این بازیگر در عرصه تصویری آن را جدی تر می کرد. او حالا بعد از طی دوره بیماری بار دیگر با شهرزاد آمده است و به عنوان مشاور و دستیار بزرگ آقا بازی می کند. هنوز معلوم نیست نقشی که پورعرب بازی می کند تاثیری در روند فیلم شهرزاد خواهد گذاشت اما این نکته قطعی است که پورعرب بازگشته تا بار دیگر از اعتبار بازیگریش دفاع کند. پورعرب را می توان بی شک، جوان اول فیلم های سینمایی دهه هفتاد نامید. او با بازی درخشانش در فیلم سینمایی «عروس» به عنوان اولین فیلمش، تبدیل به یک ستاره سینمایی شد و در سال 1375، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در فیلم مردی شبیه باران به کارگردانی سعید سهیلی از آن خود کرد.

 

ابوالفضل پورعرب ، جمشید هاشم پور ، ابوالفضل پورعرب


دهه هفتاد برای بازیگر قهاری چون او، پرکارترین سال ها به حساب می آمد، مخاطبان بازی و چهره اش را دوست داشتند و پورعرب به حق سنگ تمام می گذاشت. کارگردانان به دلیل محبوبیت او فروش فیلمشان را تضمین شده می دیدند و او با پیشنهادات متعددی رو به رو بود. فیلم های «قربانی»، «نرگس»، «آواز تهران»، «چهره»، «بهشت پنهان»، «مردی شبیه باران»، «غریبانه»، «مردی از جنس بلور»، «عشق کافی نیست» و «دست های آلوده» بخشی از آثار سینمایی این سوپراستار است. او در قاب تلویزیون نیز خوش درخشید و بازی استادانه او در سریال «مسافر»، مخاطبان بسیاری را پای سریال نشاند.

جالی خالی
ابوالفضل پورعرب اما تنها سورپرایز بازیگری شهرزاد نیست. در این مجموعه بعد از مدتی دوری بازیگری شاهد حضور جمشید هاشم پور در عرصه بازیگری هستیم. هاشم پور ستاره بدون رقیب سینمای دهه 60 و اوایل دهه 70 که بازی در بیش از 100 عنوان فیلم سینمایی را در کارنامه اش دارد، سرانجام به بازی در یک سریال رضایت داد. هاشم پور که همه او را با زینال بندری می شناسند دوره های متفاوت بازیگری را تجربه کرده است. از نقش ستاره فیلم های اکشن به بازی های سختی در فیلم هایی چون واکنش پنجم روی آورد. هاشم پور هم مانند پورعرب در چند سال گذشته بیمار بود و در عرصه تصویری کمتر حضور داشت. اما با شهرزاد در گریم متفاوت سعید ملکان بار دیگر بازگشته است.

 

جمشید هاشم پور ، ابوالفضل پورعرب ، سریال شهرزاد


سریال «شهرزاد» در حالی به عنوان اولین تجربه سریالی «جمشید هاشم پور» محسوب می شود که او پیش از این قرار بود در یکی دو سریال بازی کند که البته از این بین بازی او در مجموعه «مختارنامه» جدی تر بود. او حتی تا مرز تست گریم هم رفت و قرار بود در نقش «مختار» جلوی دوربین میرباقری برود که سنگینی پروسه تولید و مسائلی از این قبیل موجب شد او قید بازی در این سریال را بزند. تا لحظه نوشتن این مطلب هنوز جز عکس هاشم پور از تست گریم، هیچ بازی از او دیده نشده اما به نظر می رسد که هاشم پور در دوره تازه ای از بازیگری خود را آغاز کرده است.

حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزاد + تصاویر

حاشیه

حاشیه ها و نکات جالب درباره “سریال شهرزاد” + تصاویر - خبر ...

khabarontime.ir/.../حاشیه-ها-و-نکات-جالب-درباره-“سریال-شهرزاد”-تصاوی...
خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-km-aup-9412-146.jpg- ...

حاشیه های سریال شهرزاد | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/2016/02/23/حاشیه-های-سریال-شهرزاد/
۴ ساعت پیش - خلاصه داستان و عکس های پشت صحنه بازیگران سریال شهرزاد ... حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزاد + تصاویر. یباً ۱٬۶۸۰٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۴۰ ثانیه) ...

“سریال شهرزاد” + تصاویر X حاشیه های سریال شهرزاد

www.khabarnewss.ir/tag/حاشیه-های-سریال-شهرزاد
۶ ساعت پیش - ... + تصاویر X حاشیه ها و نکات جالب دربارهسریال شهرزاد” + تصاویر X حاشیه های سریال شهرزاد. حاشیه ها و نکات جالب دربارهسریال شهرزاد” + تصاویر.

کافه سینما : پشت صحنه و روزهای آخر فیلمبرداری سریال “شهرزاد”

shahrzadseries.com/350
مجموعه ای که هنوز پخش نشده حاشیه های فراوانی را به همراه داشته است. ... از او می خواهم توضیحاتی درباره نقش خود در سریال شهرزاد بدهد که خیلی رک می گوید ... شخصی خود از ا ماجرای کودتای ۲۸ مرداد پرسیدیم و او به نکات جالبی اشاره کرد. .... ولی این مدیوم از هنر سینما و تصویر می توانست این ها را بیاورد، به روز بکند، و بر اساس آن داستان ها ...

نکاتی جالب درمورد زندگی خصوصی ستاره ها از زبان خودشان! + ...

www.niksalehi.com/fun/page/017130.php
ستاره های سینمای ایران , زندگی خصوصی ستاره های ایرانی , نکاتی جالب درباره زندگی خصوصی ستاره ... گردنبند سریال شهرزاد ... جدیدترین عکس ها و خبرها از فیلم سلام بمبئی +تصاویر ..... اولین حاشیه جشنواره فیلم فجر با رابعه اسکویی +تصاویر.

پورتال پرشین وی

www.persianv.com/
چه تفاوتی در جشن عروسی ایرانی ها و خارجی ها است؟ + تصاویر ... روایتی از آنچه در آرایشگاه‌های زنانه می‌گذرد/ موهایی که ۲ میلیون تومان خرید و فروش ... عکس های جدید منتشر شده از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (47) ... عکسهایی از حاشیه های آخرین کنسرت بابک جهانبخش در سال 94 .... برای خرید فرش ایرانی به چه نکاتی باید توجه کنید ؟

مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

www.bartarinha.ir/
برترین نکات جراحی پلاستیک بینی و صورت- دکتر محسن فدایی ... همه چیز درباره پروتز سینه - دکتر صفائی .... bolet لباس های عجیب بازیگران در جشنواره فجر ... هر ساله تعداد زیادی فیلم و سریال در کشورهای مختلف دنیا تولید می شود و مخاطبان بسیاری در این سیل عظیم فیلم ها سردرگم می شوند. .... مروری بر حاشیه های تلویزیون. dot ...

نکات جالب درباره سریال محبوب شهرزاد بایگانی - دانلود فیلم ...

movie.bia4music.com/tag/نکات-جالب-درباره-سریال-محبوب-شهرزاد/
نکات جالب درباره سریال محبوب شهرزاد بایگانی - دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم ... مناسب برای انواع گوشی ها ... پسورد فایل زیپ قسمت نوزدهم سریال شهرزاد · دانلود سریال شهرزاد قسمت نوزدهم ۱۹ · ۱۲ نکته جالب درباره شهرزاد محبوب · دانلود فیلم Born to .... سریال در حاشیه 2 · سریال شهرزاد · سریال معمای شاه · سیگنال موجود است · عطسه.

تازه ها از سریال جدید “در حاشیه 2” + عکس - تالاب

www.talab.ir/art/cinema/serial-dar-hashiye2.html
سریال پر سر و صدای مهران مدیری یعنی در حاشیه 2 که حرف و حدیث های زیادی دارد مراحل تولید را ... تازه ها از سریال جدید “در حاشیه 2” + عکس · کرمانی ها به توهین سریال شهرزاد اعتراض کردند (عکس) .... رستگار درباره کار خود توضیح می‌دهد و از وی درباره نوع لباسهای زندانیان اردوگاه سوال می‌کنم و ..... نکاتی در مورد انتخاب لباس با رنگ نارنجی.

برچسب ها - سریال شهرزاد - شفاف

shafaf.ir/fa/tag/1/سریال%20شهرزاد

مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره نامه تهیه کننده سریال شهرزاد ضمن... در صحنه ای از قسمت هفدهم ... واکنش شاعر «افسار» به چاووشی و حاشیه‌ها ... نکات جالب توجه این سریال هم همین کستینگ قوی و... کد خبر: ... تلویزیون به فیلم ها و سریال های جدی رسید بازی.

بهترین منبع برای شهاب حسینی - سریال شهرزاد

shahabhoseini-fan.blogfa.com/tag/سریال-شهرزاد
برچسب‌ها: شهاب حسینی, نقد و بررسی شهرزاد توسط هواداران, سریال شهرزاد ... امیدوارم تو فیلم ها و سریال ها زن های قوی رو ببیشتر ببینیم. .... یكی از نكات جالبی كه می‌توانید در مورد شهاب حسینی ببینید هنگامی است كه او در مراسم اهدای جوایز یا ..... نگه دارد اما یکی از سکانس های قسمت هشت این سریال سبب شد« شهرزاد» نیز اسیر حاشیه شود.

سلفی ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد - جدید ترین اخبار ...

www.momtaznews.com/سلفی-ترانه-علیدوستی-در-سریال-شهرزاد/
خودش درمورد این عکس می نویسد: “ما بیداریم سر صحنه سریال شهرزاد. ... مردم همراه شده است اما مدیر پخش این سریال به نکات جالبی درباره این استقبال اشاره می‌کند. ... ها,واریز یارانه ها; عکس ترانه علیدوستی با لباس غواصی ترانه علیدوستی در فیلم "هر چی ... صحنه در حاشیه عکس جدید از پشت صحنه از طنز در حاشیه سلفی دسته جمعی و یادگاری .

نکات جالبی در مورد سریال شهرزاد + تصاویر - دانلود

www.iran.freesubdomain.org/نکات-جالبی-در-مورد-سریال-شهرزاد-تصاویر/
۱ روز پیش - نکات جالبی در مورد سریال شهرزاد + تصاویر ... آن روز که تانک ها شهر را اشغال کردند و شهرزاد در همین نقطه آغاز می شود. .... زمانی و شهاب حسینی به عنوان دو مردی که قرار است در زندگی شهرزاد قرار بگیرند- را در حاشیه خود قرار داده است.

عکس های پشت صحنه سریال در حاشیه جالب و دیدنی - دانلود ...

newgirl7-rzb.blogtez.tk/download/post/156048.html
۲ روز پیش - مرجع آهنگ فارسی , دانلود , مطالب جالب , سایت سرگرمی , متن های خواندنی ... در حاشیه» ,جدید ترین عکس ها از پشت صحنه سریال «در حاشیه», عجایب و .

برچسب ها - سریال ایرانی - آفتاب

aftabnews.ir/fa/tag/1/سریال%20ایرانی
سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سیدمحمد... پیش مراسم ... یکی از نکات جالب درباره سریال جدید مدیری حضور بازیگری. ... سریال در حاشیه مهران مدیری رک رد پخش پشت صحنه... ها ... مستند ها دارد تصاویر منتشر شده از سریال اتاق عمل.

ترکیب تیم های آرسنال و بارسلونا اعلام شد

fun.iq9.ir/news/11909
۷ ساعت پیش - فیلم اعلام برائت آیات زالی و بطحائی از لیست BBC ... سریال شهرزاد آخرش چی میشه+حاشیه ها و نکات جالب درباره سریال شهرزاد + تصاویر.

دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم

www.saberfun.org/
رسانه صابرفان مرجع دانلود رایگان آهنگ، دانلود فیلم، دانلود سریال، انیمیشن، دانلود فیلم ... لینک های دانلود با کسب اجازه از صاحب اثر و عوامل تولید سریال شهرزاد درج شده است ... بطور کامل تکذیب کرده و اعلام مینماید پخش این دوبله ها در سایر سایتها و شبکه های ماهواره ... دانلود آهنگ جدید کامران تفتی بنام پرواز روی بام تهران ..... مطالب محبوب.

عکس های جدید سریال کیمیا + داستان قسمت آخر سریال کیمیا

rouzegar.com/fun/films-and-series-photos/photo-serial-kimia
سریال کیمیا , دانلود سریال کیمیا , داستان سریال کیمیا , بازیگران سریال کیمیا , عکس های کیمیا در سریال کیمیا , عکس های جدید بازیگران سریال کیمیا. ... لوکیشن ها و کارکتر های سریال کیمیا. در سریال “کیمیا”، حدود ۳۶۰ ... دیگر مطالب داغ و خواندنی. سریال دودکش 2 ... عکس های بازیگران سریال شهرزاد + قسمت آخر سریال شهرزاد · 863.

دانلود تیتراژ سریال شهرزاد چاوشی

https://www.webgardha.com/tag/دانلود-تیتراژ-سریال-شهرزاد-چاوشی
نتایج جستجوی عبارت دانلود تیتراژ سریال شهرزاد چاوشی در سایت وبگردها. ... بازدید : 165 نظر کاربران : 0 موسیقی متن فیلم ها ... محسن چاووشی چگونه موسیقی ابتدایی “ شهرزاد ” را به حاشیه راند! ... نکاتی جالب و خواندنی درباره سریال محبوب شهرزاد.

تصاویر گریم جالب و جدید بازیگران سریال در حاشیه - دانلود ...

axahang.rozblog.com/.../تصاویر-گریم-جالب-و-جدید-بازیگران-سریال--...

یکی از نکات جالب درباره سریال جدید مدیری، حضور بازیگری به نام سام نوری . ... عکس ها و بیوگرافی شبنم فرشاد جو بازیگر سریال در حاشیه,شبنم فرشادجو,بیوگرافی شبنم فرشاد جو,ازدواج . .... عکس جدید پریناز ایزدیار در اتاق گریم سریال شهرزاد .

سریال شهرزاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News ...

www.mehrnews.com/tag/سریال+شهرزاد
در هفدهمین قسمت از سریال شهرزاد تصویر حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در کنار چهره های .... خوب مردم همراه شده است اما مدیر پخش این سریال به نکات جالبی درباره این استقبال اشاره می‌کند. غرفه خبرگزاری مهر در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها .... توقف ناوچه جنگی روسیه در ساحل ایران و چندکشور حاشیه خزر.

پاسخ مراجع به استفتائی درباره حجاب بازیگران زن - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../پاسخ-مراجع-به-استفتائی-درباره-حجاب-بازیگ...
۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یکی از نکات جالب توجه این است که در سایت رسمی سریال شهرزاد آمده است «دانلود نکنید، حلال بخرید» که بیانگر این است که عوامل ساخت فیلم به مقدسات و احکام اسلام معتقدند ... 1- در صورتی که اینگونه برنامه ها عرفا موجب ترویج فساد یا مسائل خلاف ارزش و یا تضعیف .... عکس/ معاینه کودکان حاشیه مشهد توسط دانشجویان.

نموداری جالب درباره سرچ ایرانی ها از سریال شهرزاد - دانلود ...

jik2jik.rzb.ir/tag/نموداری-جالب-درباره-سرچ-ایرانی-ها-از-سریال-شهرزاد
۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر برای نموداری جالب درباره سرچ ایرانی ها از سریال شهرزادگزارش تصاویر ... توهم توهین در سریال شهرزاد عصر ایران مهرداد خدیر حاشیه سازی . .... ارسال شده در قسمت : مطالب جدید Tags: بهداشت و سلامت, رابطه مدل مو با شخصیت افراد, .

دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم

www.saberfun.org/
رسانه صابرفان مرجع دانلود رایگان آهنگ، دانلود فیلم، دانلود سریال، انیمیشن، دانلود فیلم ... لینک های دانلود با کسب اجازه از صاحب اثر و عوامل تولید سریال شهرزاد درج شده است ... بطور کامل تکذیب کرده و اعلام مینماید پخش این دوبله ها در سایر سایتها و شبکه های ماهواره ... دانلود آهنگ جدید کامران تفتی بنام پرواز روی بام تهران ..... مطالب محبوب.

صد خبر

sadkhabar.ir/
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه ... توافق آمریکا و روسیه درباره سوریه؛ حمله به داعش و النصره ادامه می یابد+متن کامل بیانیه ... اعتصاب در تمرین پرسپولیسی ها و تمدید قرارداد 3 ساله استقلال با سید مهدی رحمتی و. .... عکس جالب از کودکی فرزاد حسنی در کنار برادر و دختر دایی اش.

صحبت های جالب بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا +عکس

kamyab2015-sky.web.sazernews.in/.../::%20صحبت%20های%20جالب%20...
بیوگرافی و عکس هاي امیر کاظمی بازيگر نقش سعید در شمعدونیعکس ها و زندگی نامه امیر کاظمی .... ترانه علیدوستی ودخترش در مراسم افطاری سریال شهرزاد+عکس ..... عکس هاي سام نوری خواهر زاده فردین در سريال در حاشیه یکی از نکات جالب درباره سريال در ...

سایت خبری و سرگرمی | یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

pglink.ir/
شاهین جمشیدی با انتشار این عکس نشون داد که بدش نمیاد وارد بازی های حاشیه ای بشه! ... مطالب جالب و خواندنی ... پاتوق باحال و جدید تهرانی ها برای سلفی گرفتن + عکس .... دانلود فیلم جنجالی از بنز محسن یگانه تا ثروت پنج میلیاردی اش (حجم فایل: 26 ... که با سریال شهرزاد حسابی محبوب شده و کسب و کار جواهر فروشی ها را سکه کرده است.

ریال - خراسان شمالی | پایگاه خبری فاروج

farooj.ir/tag.aspx?tag=ریال
یکی از نکات جالب توجه این است که در سایت رسمی سریال شهرزاد آمده است «دانلود ... در حاشیه فیلم و سریالهای شبکه نمایش خانگی؛ رسانه ای در کشور که در آن سانسور وجو ... هنوز گردو خاک حمله کاشانی ها به سیماتیرانداز برای بازی اش در نقش زنی کاشانی در ...

چند کانال تلگرام، که دنبال کردنشان توصیه می‌شود - پندار

pendar.news/2015/09/چند-کانال-تلگرام،-که-دنبال-کردنشان-توص/
۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در این جا تعدادی از کانال هایی که به نظر می رسد عضویت در آن ها می تواند مفید ..... کانالی درباره زیتون و خواص این گیاه مقدس و شفابخش . ... گلچینی از جالب ترین مطالب منتشر شده در فضای مجازی ..... کانال گل گیس مجموعه ای جذاب از مطالب و تصاویر مرتبط با آرایش و ...... مطالب دیگر: نسرین مقانلو آلبوم موسیقی · حاشیه, ...

قسمت اول سریال شهرزاد اپاراا - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=قسمت%20اول%20سریال%20شهرزاد%20اپاراا&page...

۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 2 روز پیش اخبار برترین ها 1 ... بیوگرافی و عکس های غزل شاکری (رویا در سریال شهرزاد) -آکا. 3 ساعت پیش تصاویر آکاایران 0 ... خوش آب‌ورنگ، پرستاره و پرهزینه‌ای است که از قضا یکی از نکات جالب‌ توجه این سريال هم، .... اظهارات بیژن بیرنگ درباره محمدرضا گلزار در "عشق تعطیل نیست" حاشیه های سريال «عشق تعطیل ...

انتقاد فردوسی پور از کرمانی ها | پای سریال «شهرزاد» و حاشیه

www.ghatreh.com/news/nn29224738/انتقاد-فردوسی-پور-کرمانی
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پای سریال «شهرزاد» و حاشیه هایی که اخیرا برای این سریال شبکه نمایش خانگی پیش آمده، به برنامه «نود» هم کشیده شد. ... دختر حاشیه ساز پرورش اند‌‌ام + تصاویر · عاشقانه‌ای از جنس پرندگان + تصاویر ..... گاف جالب سریال شهرزاد! ..... واکنش لیونل مسی به خرید فراری ۳۴ میلیون دلاری + عکس ... نکات مراقبتی مهم برای معده ...

نت نوشت — شهرزاد؛ گفتاری کوتاه از سریال پرمخاطب این هفته ها

netnevesht.tumblr.com/.../شهرزاد-گفتاری-کوتاه-از-سریال-پرمخاطب-این...
۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بدون حاشیه رفتن بگوییم، خیلی ها به سریال های ایرانی هم اکتفا نمی کنند و .... ساله ایرانیان سخن بگویم بلکه مطلبی جالب درباره کلمه پرسپولیس در کتاب ... برای ما پارسی زبانان و شامل نکات ادبی دقیقی است که کمتر به آن اشاره شده است. ... اطلاعاتی مانند تصویر، فایل صوتی و یا فایل ها ویدئویی را به اشتباه حذف ...

برچسب ها - سریال تلویزیونی - خبر نو

khabareno.com/fa/tag/1/سریال%20تلویزیونی
درباره این مجموعه تلویزیونی توضیحاتی ارائه دادند ... حوزه موسیقی در ... تاکنون 15 قسمت از سریال تلویزیونی در حاشیه ضبط شده... کد خبر: ... جدیدترین تصویر از گریم متفاوت امین حیایی در سریال آسمان... مجازی منتشر ... قاب از نکات جالب توجه این سریال کستینگ قوی و... خیلی سنگین کرده اند اول در اولین ها سریال شهرزاد... کد خبر: ...

مجله ی اینترنتی همه چیز دانلود رایگان عکس آهنگ جدید 2016

hame-chiz-rzb.blogreader.tk/
مرجع آهنگ فارسی , دانلود , مطالب جالب , سایت سرگرمی , متن های خواندنی , دانلود آهنگ ... کول، ریو فردیناند، جرمین جناس، شان رایت فیلیپس و جرمین دفو، حاشیه ساز شدند. ...... برچسب ها : ترانه ,شهرزاد ,علیدوستی ,ترانه علیدوستی ,سریال شهرزاد ,عدیدنی ...

عکس های جدید بازیگران سریال «در حاشیه» در پشت صحنه ...

depp.ir/p/ac4b58063e00dcaf9aa39d83b7ce2a3d04
با این حال فاز اول مجموعه «در حاشیه» این هفته با حاشیه ها خداحافظی می کند و گروه برای .... دکوراسیون داخلی شیک خانه نیکول کیدمن +تصاویر نکات مهم در انتخاب رنگ مناسب .... درباره‌ حضورش در دادگاه عکس های بازیگران مشهور در نشست خبری سریال شهرزاد ...

نکات جالب و خواندنی در مورد “اسکارلت جوهانسون” بایگانی ...

josar21.ir/tag/نکات-جالب-و-خواندنی-در-مورد-اسکارلت-جو/
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لیدی گاگا یکی از اولین سلبریتی ها بود که سال ۲۰۱۶ را به طرفدارانش تبریک … ... و آناهیتا افشار در اکران فیلم برف, عکس شهرزاد در سریال شهرزاد و همسرش, عکس ... عکس مهران مدیری در کنار بابک زنجانی در سریال در حاشیه!, عکس های ...

حرف های سوپر استار سینما در مورد دخترش | دانلود قدیم

olddownloads.ir/حرف-های-سوپر-استار-سینما-در-مورد-دخترش/
بیوگرافی لیلا اوتادی گرانترین زن سینمای ایران عکس جدید لیلا اوتادی اوتادی امسال با فیلم ... طراحی سایت حرفه ای به گزارش ممتازنیوز، فیلم سینمایی “تو و من” از همان ابتدای مراحل اخذ مجوز با حاشیه ها ی همراه بود چرا . ... نکات جالب در مورد بدن خانم ها. ... گذر به نسخه شش آی پی IPv6 چیست · سوتی تاریخی و اشتباه بزرگ در سریال شهرزاد.

مجله ی اینترنتی همه چیز دانلود رایگان عکس آهنگ جدید 2016

hame-chiz-rzb.blogsfinder.tk/
مرجع آهنگ فارسی , دانلود , مطالب جالب , سایت سرگرمی , متن های خواندنی , دانلود آهنگ , دانلود فیلم ... برچسب ها : from ,bluray ,آنکل ,مردی ,فارسی ,فیلم ,فیلم مردی ,دوبله فارسی ,رایگان دوبله ..... از جمله اشلی کول، ریو فردیناند، جرمین جناس، شان رایت فیلیپس و جرمین دفو، حاشیه ساز شدند. ...... عکس دیدنی ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد.

عکس های جالب و متفاوت از لادن طباطبایی به همراه همسر و ...

nickell.ir/p/5c606f97a89bf6d5ba88034b3316263607
+ عکس تصاویر دیدنی از شبی پوشیده از برف یخ برای تهرانی ها! ... +تصاویر همه چیز درباره هک واقعی تلگرام سقف کارت اعتباری خرید کالا مصوب شد! ... نکات جالب بچه داری به سبک خانم تیرانداز ! + تصاویر. عکس های جدید بازیگران و چهره های ... قاضیانی در تالار وحدت حاشیه های کنسرت وی + تصاویر مصاحبه جدید نیوشا ضیغمی(دوست ...

سوتی جالب تیتراژ سریال پایتخت

nickell.ir/p/0ea314a6f54f389e6ce6557fea33e63812

+ عکس شباهت‌های داعش سیاه و داعش سفید + تصاویر بازیگر اصلی طنز در حاشیه 42 سال پیش! ... + تصاویر درخواست جدید خانواده سوشا مکانی+ عکس بازیگر زن سریال کیمیا با تیپ ... برترین رژیم غذایی برای دیابتی ها شرایط اعطای کارت اعتباری خرید کالا سود .... + عکس لیلا بلوکات با چهره وحشتناک فروش سریال شهرزاد چقدر است ؟

تعداد صفحات : 17

      
آرشیو
آمار سایت
  • کل مطالب : 1669
  • افراد آنلاین : 3
  • باردید دیروز : 865
  • گوگل دیروز : 6
  • بازدید کلی : 999,790

  • با کلیک بروی +1 از تمام امکانات سایت استفاده کنید